ČSA aktualizuje limity pre batožinu
České aerolínie, s platnosťou od 29. marca 2017, aktualizujú svoje limity pre prepravovanú batožinu. Po novom je v ekonomickej triede zahrnutá
Dlho očakávaná linka do Kolína je tu
Wizz Air – najväčší nízkonákladový letecký prepravca v strednej a východnej Európe – oznámil 03.04.2017 otvorenie nového leteckého spojenia Košice – Kolín Bonn.
Využívajte výhody členstva On Business s British Airways
Vytvorte si svoj cestovný rozpočet s British Airways a ich vernostným programom On Business. Ak Vaša spoločnosť musí rozumne plánovať svoje cestovné náklady, je dobré ak je Vaša letecká spoločnosť nastavená rovnako.
Ochutnajte s nami Južný Wales
Pozývame Vás objaviť chute a vône krajiny opradenej mýtami a legendami, z ktorej pochádzal legendárny kráľ Artuš, krajiny skrytej pod krídlami červeného draka.
Vynovené shorthall lety British airways
Britský národný prepravca British Airways ponúka cestujúcim na svojich letoch viac pohodlia prostredníctvom vynovených sedadiel a novú ponuku občerstvenia.
Z Košíc do celého sveta už od 179 Eur s Turkish Airlines
Najlepšia európska letecká spoločnosť podľa prieskumu Skytrax 2016, Vám ponúka možnosť letieť do celého sveta za špeciálne ceny. Vyberte si niektorú z ponúkaných destinácií a leťte len s jedným prestupom v Istanbule. Vychutnajte si najlepšie občerstvenie, pohodlné sedadlá a majte zážitok s palubného servisu počas celého letu.
Spoznajte Londýn s British Airways
Dajte si pauzu a navštívte jedno z najkultúrnejších miest na svete. Leťte s British Airways aby ste videli čo Vám Londýn ponúka. Jedinečnú zmes multikulturality, svetových trendov a ruch veľkomesta, ale aj miesta naplnené relaxom a dýchajúce históriou, nemenné po celé desaťročia. Plus svetovo preslávené atrakcie, fantastické nákupné možnosti, bohatý nočný život a jedny z najrozmanitejších možností stolovania v Európe. S trochou starostlivého plánovania je možné zažiť veľa aj v priebehu 48 hodín. Inšpirujte sa napríklad aj týmto víkendovým itinerárom.
LOT zavádza nové tarify
Poľská letecká spoločnosť LOT zavádza v ekonomickej triede novú tarifnú štruktúru. Nové tarify stanovia podmienky letenky ako je možnosť zmeny či storna a tiež ďalších služieb, ktoré sú zahrnuté v cene letenky, ako výber miesta či menu Premium meal. Nové tarify LOT zavádza na všetkých domácich letoch, diaľkových letoch a tiež na letoch na blízky východ od 1. marca 2017 s predajom od 28.februára 2017.
Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.