Ryanair prichádza do Košíc
Letecká spoločnosť Ryanair oznámila novú linku na trase Košice - Londýn Southend, ktorú uvedie do života v apríli 2019. Ryanair je najväčšia letecká spoločnosť v Európe a do metropoly východu bude lietať zo svojej najnovšej základne.
Budú v lietadlách operadlá namiesto sedadiel ?
Talianska firma Aviointeriors prišla s netradičným nápadom. Navrhli "vzpriamené“ alebo “kolmé“ sedačky do lietadiel, ktoré by leteckým spoločnostiam umožnili prevádzkovať lety pre väčší počet pasažierov.
5 tipov: Ako zbierať míle
Míle nemusíte zbierať len lietaním. Ak nelietate veľmi často, môžete využiť alternatívne metódy zbierania nalietaných kilometrov. Dobrou správou je, že sa to dá aj bez toho, aby ste vôbec nastúpili na palubu lietadla.
Špeciálne ceny z Košíc do sveta
Leťte až do 42 destinácii za špeciálne ceny s jednou z najlepších európskych leteckých spoločností lietajúcej z Košíc. Turkish Airlines ponúka tieto ceny len do 19. júna 2018.
Novinky na palube Air France, KLM a Delta
Air France, KLM a Delta zavádzajú nový vernostný program a prinášajú jednoduchšiu a atraktívnejšiu ponuku cestovných taríf z Viedne. Okrem toho Air France a KLM lietajú v najmodernejšom type lietadla Boeing-u 787 Dreamliner, až do 27 destinácií.
Ryanair z Viedne ako LaudaMotion a z Bratislavy do Marrakéša
Nízko nákladová spoločnosť Ryanair odkúpila podiel rakúskeho leteckého prepravcu LaudaMotion, ktorá prebrala časť lietadiel po zaniknutej leteckej spoločnosti Niki. LaudaMotion plánuje zaviesť pravidelné a charterové lety z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska a to najmä na pobrežie Stredozemného mora.
16 svetových udalostí, ktoré treba zažiť
Pozrite si s nami zoznam udalostí, ktorých by sme sa mali zúčastniť aspoň raz v živote. Od šialených a divných až k úžasným a neuveriteľným.
Z Košíc už aj do Mníchova
Eurowings pridal ďalšiu linku z Košíc do Nemecka. Z Košíc tak bude lietať nielen do Düsseldorfu, ale aj na druhé najväčšie nemecké letisko, do Mníchova.
Georgian Airways lietajú z Bratislavy do Tbilisi
Začiatkom letného letového poriadku si letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave pripísalo na zoznam destinácií novú linku do gruzínskeho Tbilisi.
Z Košíc do nemeckého Düsseldorfu
Nízko nákladová letecká spoločnosť Eurowings bude lietať z Košíc do nemeckého Düsseldorfu. Bude tak spájať metropolu východného Slovenska s regiónom Severné Porýnie – Vestfálsko a týmto spojením ponúkne bohatú sieť svojich európskych aj diaľkových destinácií.
Koľko stojí internet v lietadle ?
S príchodom nových technológií a inovácií v oblasti mobilnej a satelitnej komunikácie sa internet na palube lietadla stáva bežnou súčasťou našich letov.
KOŠICE RUNWAY RUN 2018
Už po tretí krát sa na Košickom letisku uskutoční KOŠICE RUNWAY RUN, tentokrát za rok 2018. Športu na letisku Košice bude patriť posledný aprílový víkend.