TOP svadobné destinácie v Európe
Svadba je jedným z najšťastnejších dní v živote - tak prečo ju nestráviť na jedinečnom a krásnom mieste? Práve lokalita je jednou z prvých otázok, ktorú si pri plánovaní svadby kladie každý pár. Prečítajte si o najkrajších miestach v Európe kde môžete zrealizovať Váš svadobný obrad a inšpirujte sa tak so svojou polovičkou pri plánovaní Vášho veľkého dňa.
Austrian Airlines non-stop do Los Angeles
Spoločnosť Austrian Airlines nedávno spustila novú non-stop službu medzi Viedňou a Los Angeles. Od 13.júna sa toto číslo zvýši na šesť letov týždenne.
Čo robiť pri stratenej batožine
Montrealský dohovor stanovuje leteckým spoločnostiam prevzatie zodpovednosti za zapísanú batožinu cestujúcich, aj keď ich zodpovednosť je obmedzená, na približne 1 300 Eur na cestujúceho.
Top 10 pláži sveta
Nájdite s nami dokonalosť na miestach kde sa snúbi piesok s morskými vlnami. Pozrite si 10 najkrajších pláži sveta a inšpirujte sa napríklad aj pri plánovaní svojej letnej dovolenky.
Kontrola batožiny na Pražskom letisku
V rámci zvyšujúcej sa ochrany cestujúcich budú bezpečnostní pracovníci na letisku Václava Havla v Prahe vykonávať detekčné kontroly vo vnútri batožiny.
Top 10 pláži v Európe
Európa určite netrpí nedostatkom krásnych pláží! Niektoré sú však jednoducho krajšie než všetky ostatné a tak sme pre Vás vybrali 10 najlepších pláži od Talianska až po Island.
Čo robiť pri zrušenom lete
Stalo sa Vám, že stojíte na letisku pripravení na cestu a pri Vašom lete zasvieti informácia o zrušení alebo meškaní letu? Čo v takejto situácií robiť, na koho sa obrátiť a na čo máte v takejto situácii nárok?
ČSA aktualizuje limity pre batožinu
České aerolínie, s platnosťou od 29. marca 2017, aktualizujú svoje limity pre prepravovanú batožinu. Po novom je v ekonomickej triede zahrnutá
Dlho očakávaná linka do Kolína je tu
Wizz Air – najväčší nízkonákladový letecký prepravca v strednej a východnej Európe – oznámil 03.04.2017 otvorenie nového leteckého spojenia Košice – Kolín Bonn.
Využívajte výhody členstva On Business s British Airways
Vytvorte si svoj cestovný rozpočet s British Airways a ich vernostným programom On Business. Ak Vaša spoločnosť musí rozumne plánovať svoje cestovné náklady, je dobré ak je Vaša letecká spoločnosť nastavená rovnako.
Ochutnajte s nami Južný Wales
Pozývame Vás objaviť chute a vône krajiny opradenej mýtami a legendami, z ktorej pochádzal legendárny kráľ Artuš, krajiny skrytej pod krídlami červeného draka.
Vynovené shorthall lety British airways
Britský národný prepravca British Airways ponúka cestujúcim na svojich letoch viac pohodlia prostredníctvom vynovených sedadiel a novú ponuku občerstvenia.