KOŠICE RUNWAY RUN 2018
Už po tretí krát sa na Košickom letisku uskutoční KOŠICE RUNWAY RUN, tentokrát za rok 2018. Športu na letisku Košice bude patriť posledný aprílový víkend.
Z Viedne do Malagy, Eindhovenu a ďalších 9 destinácií s Wizz Air-om
Nízko nákladová letecká spoločnosť Wizz Air nezaháľa a pridáva z Viedne ďalšie linky. Už toto leto môžeme letieť do španielskej Malagy a holandského Eindhovenu. Plus ku koncu roka 2018 a v roku 2019 pridáva až 9 nových destinácií, okrem iného aj Reykjavík či Lisabon.
TOP 10 svetových letísk 2018
Spoločnosť Skytrax aj tento rok prináša rebríček Najlepších letísk na svete v roku 2018, ktoré sú nominované zákazníkmi letísk z celého sveta. Pozrite sa s nami na 10 najlepších!
Ako cestovať len s príručnou batožinou
Určite to poznáte, chystáte sa na cestu a nie a nie zbaliť všetko čo chcete vziať so sebou. Či už cestujete na tri dni alebo na dva týždne vždy je možnosť ako sa zbaliť prakticky a v malom. Ponúkame zopár tipov ako na to!
Viac letov do Tel Avivu s Austrian Airlines
Rakúsky národný prepravca Austrian Airlines zvyšuje frekvenciu letov do izraelskej destinácie Tel Aviv. V letnom letovom poriadku 2018 pridáva štyri ďalšie týždenne lety z Viedne a v zimnom letovom poriadku 2018/2019 až jedenásť dodatočných letov týždenne z Viedne do destinácie Tel Aviv.
Letný letový poriadok letiska Košice
Letisko Košice prináša v lete viac letov nie len na palubách sieťových leteckých dopravcov ale aj atraktívnu ponuku dovolenkových destinácií. Letný letový poriadok na rok 2018 vstupuje do platnosti od nedele 25.marca.
Z Bratislavy už aj do Turecka s Ryanair-om
Nízkonákladová spoločnosť Ryanair vstupuje na turecký trh. Oznámila, že otvorí novú pravidelnú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do tureckého mesta Dalaman. Ryanair je najväčšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou v Európe a na letisku v Bratislave zriadil v marci 2015 svoju základňu.
Pomoc pri kompenzácii zmeškaného letu či batožiny
Konečne priletíte do vysnívanej destinácie a zistíte, že vaša batožina nedorazila s Vami? Alebo letíte na dlho očakávaný zápas či koncert a Váš let má meškanie? Ak sa chcete zbaviť stresu pri cestovaní a venovať sa len veciam ktoré máte radi, nechajte kompenzácie na odborníkov.
Na Kube nie sú len pláže, ochutnajte rum!
KUBA! Väčšine z nás sa zrejme vybavia krásne pláže, cigary, staré autá, hudba a rum ale možno aj Fidel Castro a socializmus. Okrem toho, že je Kuba nepopierateľné úžasná a nezabudnuteľná ponúka aj veľké bohatstvo chutí pre každého milovníka kvalitného alkoholu. Inšpirujte sa s nami pre svoju ďalšiu chutnú cestu.
LOT pridáva viac letov z Košíc a nové destinácie!
Letecká spoločnosť LOT pridáva nové linky a navyšuje aj počet letov z Košíc do viacerých destinácií! Stačí si len vybrať kam chcete cestovať a môžete letieť z Košíc s LOT-om, s jedným prestupom vo Varšave.
Ryanair má nové podmienky príručnej batožiny
Od 15. januára 2018 si môžete na palubu lietadla vziať iba 1 malú tašku, pokiaľ si nekúpite službu Priority & 2 Cabin Bags.
Emirates ponúka viac pohodlia a destinácií
Letecká spoločnosť Emirates ponúka jedno z najmodernejších lietadiel na svete - Emirates A380, kde si môžete užívať mimoriadny komfort počas celého letu. Emirates A380 disponuje 14 súkromnými apartmánmi v prvej triede, 76 sedadlami v Biznis triede, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo pretvoriť na postele a 427 priestranných sedadiel v Ekonomickej triede.