ČSA inovuje výber miesta
České Aerolínie od 14.7.2017 inovujú svoju službu pre výber miesta. Cestujúci majú možnosť sa pri nákupe letenky rozhodnúť pre preferované sedadlo v predných radách, pri núdzových východoch alebo z ostatných voľných miest. Doteraz bolo možné si zakúpiť súčasne s letenkou iba preferované sedadlá.
V prvom polroku 2017 letisko Košice rástlo o 11 %
V prvej polovici roka 2017 letisko Košice privítalo 187 126 cestujúcich, čo predstavuje medziročný nárast o 11 %. V absolútnom vyjadrení ide o nárast o 18 384 cestujúcich v porovnaní s prvou polovicou roka 2016. Spolu 171 722 cestujúcich využilo pravidelné linky z Košíc do Bratislavy, Prahy, Kyjeva, Londýna, Sheffieldu, Kolína, Tel Avivu, Viedne, Varšavy a Istanbulu, čo predstavuje zvýšenie o 8 % v segmente pravidelnej prepravy. Počet vybavených charterových cestujúcich stúpol o 65 % na 14 503 cestujúcich.
Austrian - cestovanie s domácim miláčikom.
Cestujete so svojim štvornohým miláčikom a máte obavy, že je to pre Vaše zvieratko strašné a zložité?
Návrat nadzvukového lietania
Návrat nadzvukového lietania sa môže stať skutočnosťou možno už o päť rokov, ak sa lietadlo, ktoré ho má realizovať dostane na oblohu.
TOP najkomfortnejších leteckých spoločností
Nájdenie dobrej leteckej spoločnosti za rozumné ceny, s kvalitným vybavením, priateľskými službami a pohodlným sedením je niekedy skutočne ťažké. Niekedy musíte robiť skutočne hlboké škrty a možno minúť o niečo viac aby ste mali aspoň trochu dobrý zážitok. Tu sú tie najlepšie spoločnosti na svete, ktoré spĺňajú všetky kritéria.
S ČSA aj do Lisabonu či Pisy
České Aerolínie spustili od 10.mája 2017 novú pravidelnú linku medzi Prahou a Lisabonom. Na linke bude v letnej sezóne prevádzkovať 4 spiatočné lety týždenne.
Hlavné mesto jedla - Istanbul
V typickej tureckej kaviarni Hayvore, v Istanbulskej časti Beyoglu, ktorá sa špecializuje na jedlo z tureckého čiernomorského regiónu, Vám naservírujú sardelový pilaf v malých hlinených miskách, s kopčekom ryže, píniovými orieškami a ríbezľami obalenými v kôre rybieho filé.
Z Košíc do Varšavy už aj cez deň
LOT lieta medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znižujú dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ale aj na prípoje do mnohých destinácií v Európe.
Zaleťte si na EXPO 2017 v Astane
Letecká spoločnosť LOT otvára od 8. mája 2017 novú pravidelnú linku na trase Astana - Varšava. Priame Lety budú podľa oficiálneho letového poriadku 4x týždenne. Vlastníci letenky LOT môžu nielen navštíviť výstavu EXPO 2017 bezplatne, ale majú aj benefity pri ubytovaní a návšteve objektov v Astane.
Skvelá ponuka od Austrian Airlines
Ako člen Lufthansa Group je Austrian Airlines považovaný za člena s najvýhodnejšími cenami a od budúceho roka bude mať oproti ostatným členom, ako je napr. Swiss, aj výhodu prémiovej ekonomickej triedy.
Od mája s LOT-om do Astany
Linka na trase Varšava (WAW) – Astana (TSE) bude obsluhovaná 4-krát týždenne na palube lietadla Boeing 737-800. Prvý let je naplánovaný na 29.mája 2017. Odlety z Varšavy budú vo večerných hodinách o 22:50 s príletom do Astany nad ránom nasledujúceho dňa.
Whisky tour 2017 predčila očakávania
Prvý spoločný zájazd tripex-u v spolupráci s KUBBO select – WHISKY tour, ktorý sa uskotočnil od 28 Apríla do 1 mája v Spojenom Kráľovstve v oblasti WALES dopadol na výbornú.