Zľava na jazykové pobyty až do 400 EUR!
Ste pripravený na veľké zľavy? Deň veľkých výpredajov Black Friday a po ňom nasledujúci pondelok Cyber Monday sa blížia a preto by sme vám radi ponúkli výhodnú zľavu na jazykové pobyty. Neviete čo je pre vás najlepšie? Neváhajte nás kontaktovať v predstihu!
Virtuálny bezpečnostný tunel na letisku v Dubaji
Virtuálny svet čoraz častejšie vstupuje do našich ciest a životov. V Dubaji vytvorili atraktívny virtuálny tunel, ktorého účelom je bezpečnostná kontrola. Nová bezpečnostná kontrola má na najrušnejšom letisku na svete radikálne skrátiť rady, no určite sa stane aj veľkou atrakciou. Prechádzať ním bude každý pasažier.
Z Bratislavského letiska aj do Bologne
Bratislavské letisko ponúka najvyšší a rekordný počet pravidelných liniek z Bratislavy počas zimy za posledných 9 rokov. Cestujúci môžu využiť z Bratislavy počas jesene a zimy spolu 26 pravidelných liniek do 18 krajín.
Nový ekonomický systém
Novinka na pôde tripex s.r.o. ! Máme nový ekonomický systém, ktorý nám zjednodušuje a urýchľuje prípravu tých najlepších ciest, šitých na mieru pre Vás.
Zimný letový poriadok na letisku Košice
Zimný letový poriadok na sezónu 2017/2018 vstupuje do platnosti v nedeľu 29. októbra. Z Košíc sa bude na pravidelných linkách lietať do 9 destinácií, čo je rovnaké číslo ako počas predchádzajúcej zimy.
Leťte s LOT-om do Osla
LOT obnovuje od 25. marca 2018 letecké spojenie medzi Varšavou a Oslom. Lety budú prevádzkované 2x denne okrem soboty (v sobotu len jeden let) lietadlom Embraer 195.
Wizz Air mení na zimu letový poriadok
Letecká spoločnosť Wizz Air mení svoj letový poriadok na zimnú sezónu. Letový poriadok sa mení od 29. októbra 2017. Ako najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe lieta zo Slovenska až do 10 destinácií. Z Košíc sú to Kolín, Doncaster/Sheffield, Londýn Luton a Tel Aviv.
(Ne)uveriteľné fotografie pilota
Sociálne siete nás dokážu ovplyvniť skutočne v rôznych smeroch. V snahe mať pod svojou fotografiou čo najviac like-ov a komentárov sú ľudia schopní pridávať fotografie, ktoré často s realitou nemajú veľa spoločného.
Predstavujeme novú značku - tripex exlusive
Doposiaľ sme Vám poskytovali komplexný servis pri realizácií Vašich pracovných ciest šitých na mieru a to naďalej aj budeme. Avšak, keďže nám na Vás záleží, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku o oddychové, dobrodružné a vzdelávacie pobyty v rámci celého sveta.
Nové destinácie od Air France, KLM a Delta Air Lines
Od jesene 2017 a jari 2018 budete môcť letieť do Nairobi, Bombaja či Orlanda.Letecké spoločnosti Air France, KLM a Delta Air Lines pridávajú nové destinácie na svojich linkách. Pohodlné odlety týchto prepravcov v najbližšom okolí sú realizované z Budapešti, Viedne a Prahy.
Nová cestovná trieda Austrian Airlines
Váš najbližší let s Austrian Airlines si odteraz môžete rezervovať v novej Premium Economy Class. Na diaľkových letov bude Austrian Airlines ponúkať novú cestovnú triedu od jari 2018.
Virtuálna realita na palube Air France
Francúzska letecká spoločnosť Air France predstavuje zaujímavé novinky, vďaka ktorým môžu byť lety na palube ich lietadiel ešte pohodlnejšie. Jednou z nich je založenie novej modernej aerolinky Joon pre tzv. millennials a druhou testovanie zábavného palubného systému, kde zohráva hlavnú úlohu virtuálna realita.