Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.
ČSA rozširuje spojenie so Švédskom
ČSA rozširuje letový poriadok o novú pravidelnú linku medzi Prahou a Malmö. Prevádzka na tejto trase začína 28. marca 2017. V nasledujúcej sezóne spoločnosť pridá nové lety tiež na linkách do Štokholmu, kde ponúkne denné spojenie a do Göteborgu, kam ČSA zamieri až dvakrát denne.
Turkish Airlines opäť ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe
Vlajkonosič už šiesty rok po sebe ako popredný hráč v globálnom leteckom priemysle. Ocenenie SKYTRAX Best Airline in Europe získal Turkish Airlines v rokoch 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016.
myAustrian Messenger Service
Austrian airlines spustili novú službu, komunikáciu s klientmi prostredníctvom Facebook Messengera.
Zimný letový poriadok Austrian airlines
V zimnom letovom poriadku môžete s Austrian airlines lietať do 107 destinácii v 56 krajinách sveta.
Nové traify ČSA od 01.12.2016
Päť nových cenových a produktových balíčkov na princípe tzv. Branded Fares uvádzajú České aerolínie do predaja od 1. decembra 2016. Taktiež zjednocujú batožinovú politiku v cestovnej triede Economy a zvyšujú váhový limit u podanej batožiny z 15 na 23 kg na všetkých linkách prevádzkovaných ČSA. Vďaka novým balíčkom budú schopní ponúknuť lacnú a súčasne drahšiu letenku, s ich najlepším produktom, v každom okamžiku predaja až do úplného vypredania kapacity lietadla.
Turkish Airlines prinášajú od februára zmenu
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od februára zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.
Novinky leteckej spoločnosti LOT
Poľská letecká spoločnosť LOT si pre vás na zimu pripravila niekoľko noviniek, ktoré sa týkajú batožiny, nápojov a nového menu na diaľkových letoch.
500 destinácií na dosah s odletom z Košíc
V nedeľu 30. októbra vstúpil do platnosti zimný letový poriadok 2016/2017. Z Košíc sa bude na pravidelných linkách lietať do deviatich destinácií, čo je najviac v celej histórii letiska Košice.
WIZZ oslavuje v Košiciach
Wizz Air, najväčšia nízkonákladová spoločnosť v strednej a východnej Európe, dnes vstúpila do štvrtého roku svojho pôsobenia v Košiciach a oslavuje významný míľnik v podobe 444,444. cestujúceho na svojich košických linkách.
Nové destinácie LOTu
Nová linka do Los Angeles! Leťte s LOT-om od 3. apríla 2017 4x týždenne, z Varšavy do Newarku!
Premium economy kambína Air France
Vyskúšajte novú kabínu Premium Economy pri cestovaní na čítanie, relax alebo aj prácu. Priestranná kabína s komfortnými, tvarovanými sedadlami vám poskytne väčší osobný priestor.