Z Bratislavského letiska aj do Bologne
Bratislavské letisko ponúka najvyšší a rekordný počet pravidelných liniek z Bratislavy počas zimy za posledných 9 rokov. Cestujúci môžu využiť z Bratislavy počas jesene a zimy spolu 26 pravidelných liniek do 18 krajín.
Zimný letový poriadok na letisku Košice
Zimný letový poriadok na sezónu 2017/2018 vstupuje do platnosti v nedeľu 29. októbra. Z Košíc sa bude na pravidelných linkách lietať do 9 destinácií, čo je rovnaké číslo ako počas predchádzajúcej zimy.
Leťte s LOT-om do Osla
LOT obnovuje od 25. marca 2018 letecké spojenie medzi Varšavou a Oslom. Lety budú prevádzkované 2x denne okrem soboty (v sobotu len jeden let) lietadlom Embraer 195.
Wizz Air mení na zimu letový poriadok
Letecká spoločnosť Wizz Air mení svoj letový poriadok na zimnú sezónu. Letový poriadok sa mení od 29. októbra 2017. Ako najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe lieta zo Slovenska až do 10 destinácií. Z Košíc sú to Kolín, Doncaster/Sheffield, Londýn Luton a Tel Aviv.
Nové destinácie od Air France, KLM a Delta Air Lines
Od jesene 2017 a jari 2018 budete môcť letieť do Nairobi, Bombaja či Orlanda.Letecké spoločnosti Air France, KLM a Delta Air Lines pridávajú nové destinácie na svojich linkách. Pohodlné odlety týchto prepravcov v najbližšom okolí sú realizované z Budapešti, Viedne a Prahy.
Nová cestovná trieda Austrian Airlines
Váš najbližší let s Austrian Airlines si odteraz môžete rezervovať v novej Premium Economy Class. Na diaľkových letov bude Austrian Airlines ponúkať novú cestovnú triedu od jari 2018.
Ryanair mení podmienky pre batožinu
Letecká spoločnosť Ryanair výrazne mení od 1.novembra 2017 podmienky pre príručnú batožinu. Po novom si budú môcť na palubu lietadla zobrať veľkú príručnú batožinu len cestujúci, ktorí si zakúpia službu prioritného nástupu. Cestujúci, ktorú nebudú mať túto službu zakúpenú odovzdajú veľkú príručnú batožinu pri nástupnej bráne bezplatne do podpalubia.
Milión akciových leteniek s LOT-om
Spoznajte historické poľské mestečká alebo leťte do New Yorku či Chicaga z Košíc alebo do Astany z Budapešti či do Pekingu z Viedne. Poľská letecká spoločnosť LOT prichádza na jeseň s miliónom leteniek za skvelé ceny!
Prečo letieť s Aeroflotom
Prečítajte si čo Vám Aeroflot ponúka a prečo sa rozhodnúť práve pre cestu s touto leteckou spoločnosťou. Letecká spoločnosť PAO Aeroflot je jednou z najväčších Ruských leteckých aeroliniek a jej hlavnou základňou je Moskovské Sheremetievo. Lieta do približne 130 destinácií a je členom SkyTeam aliancie.
Zabudnite na prvú triedu – leťte súkromným lietadlom!
Vstupujeme do doby súkromných lietadiel. Súkromné lety sú dnes dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Náklady klesajú a charterový priemysel rastie.
Austrian Airlines non-stop do Los Angeles
Spoločnosť Austrian Airlines nedávno spustila novú non-stop službu medzi Viedňou a Los Angeles. Od 13.júna sa toto číslo zvýši na šesť letov týždenne.
Dlho očakávaná linka do Kolína je tu
Wizz Air – najväčší nízkonákladový letecký prepravca v strednej a východnej Európe – oznámil 03.04.2017 otvorenie nového leteckého spojenia Košice – Kolín Bonn.