Austrian Airlines non-stop do Los Angeles
Spoločnosť Austrian Airlines nedávno spustila novú non-stop službu medzi Viedňou a Los Angeles. Od 13.júna sa toto číslo zvýši na šesť letov týždenne.
Dlho očakávaná linka do Kolína je tu
Wizz Air – najväčší nízkonákladový letecký prepravca v strednej a východnej Európe – oznámil 03.04.2017 otvorenie nového leteckého spojenia Košice – Kolín Bonn.
Wizzair: 3 nové linky z Budapešti
Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air oznámila spustenie troch úplne nových liniek z Budapešti. Za výhodné ceny tak budete môcť letieť do Liverpoolu, islandského Reykjaviku a dokonca aj na exotickú Ibizu.
Wizzair ruší linku Košice - Miláno. Pribudne Eindhoven?
Letecká spoločnosť Wizzair sa rozhodla zrušiť lety z Košíc do Milána, pričom posledný let na tejto trase sa uskutoční 11. januára. Aj napriek zrušeniu z dôvodu nízkeho záujmu o túto linku sa však špekuluje o ďalšom rozširovaní letov z Košíc.
China Eastern zahajuje priame lety do Prahy
Čínske aerolínie China Eastern budú od 2. apríla 2016 lietať do Prahy z Šanghaja. Nová priama linka ponúka cestujúcim komfortné spojenie nielen s Šanghajom, ale aj do ďalších destinácií v Číne, do Austrálie a na Nový Zéland.
Pozor, nový koncept občerstvenia ČSA!
Na palubách Českých aerolínií sa už od 1.12.2015 zavedie nový koncept občerstvenia.
Flydubai zvýši frekvenciu letov na trase Praha – Dubai
Letecká spoločnosť Flydubai navýši od 21. Júla 2016 počet svojich letov medzi pražským letiskom Ruzyň a Dubajom na sedem týždenne.
Novootvorená linka Brno – Mníchov
Letisko Brno je od dnešného dňa spojené pravidelnou linkou s bavorským Mníchovom. Linka prevádzkovaná spoločnosťou BMI Regional v spolupráci s leteckou spoločnosťou Lufthansa ponúkne cestujúcim z Brna šesť letov týždenne.
Na lety Pobedy z Bratislavy do Moskvy obrovský záujem
Ruský nízkonákladový dopravca Pobeda sa z rozhodnutia prísť na Slovensko môže tešiť. Po spustení predaja na lety novej linky z Bratislavy do Moskvy bol totiž záujem taký veľký, že ich rezervačný systém mal čo robiť, aby nápor ustál.
Spojenie z Košíc už aj do Nemecka
Košice by mali budúci rok získať veľmi žiadané letecké spojenie s Nemeckom.
NOVÁ linka spojí Košice cez Varšavu s celým svetom!
Výborná správa pre košické letisko - od letného letového poriadku získa ďalšieho dopravcu, ktorý bude na trase Košice - Varšava lietať až 6x týždenne.
Nové linky z Bratislavy už túto zimu
Bratislavské letisko zažíva v poslednom období výrazný boom s novými prepravcami a spojeniami. Aké zmeny prináša zimná sezóna a na aké lety sa môžeme tešiť?