Z Viedne do Malagy, Eindhovenu a ďalších 9 destinácií s Wizz Air-om
Nízko nákladová letecká spoločnosť Wizz Air nezaháľa a pridáva z Viedne ďalšie linky. Už toto leto môžeme letieť do španielskej Malagy a holandského Eindhovenu. Plus ku koncu roka 2018 a v roku 2019 pridáva až 9 nových destinácií, okrem iného aj Reykjavík či Lisabon.
Viac letov do Tel Avivu s Austrian Airlines
Rakúsky národný prepravca Austrian Airlines zvyšuje frekvenciu letov do izraelskej destinácie Tel Aviv. V letnom letovom poriadku 2018 pridáva štyri ďalšie týždenne lety z Viedne a v zimnom letovom poriadku 2018/2019 až jedenásť dodatočných letov týždenne z Viedne do destinácie Tel Aviv.
Letný letový poriadok letiska Košice
Letisko Košice prináša v lete viac letov nie len na palubách sieťových leteckých dopravcov ale aj atraktívnu ponuku dovolenkových destinácií. Letný letový poriadok na rok 2018 vstupuje do platnosti od nedele 25.marca.
Z Bratislavy už aj do Turecka s Ryanair-om
Nízkonákladová spoločnosť Ryanair vstupuje na turecký trh. Oznámila, že otvorí novú pravidelnú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do tureckého mesta Dalaman. Ryanair je najväčšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou v Európe a na letisku v Bratislave zriadil v marci 2015 svoju základňu.
LOT pridáva viac letov z Košíc a nové destinácie!
Letecká spoločnosť LOT pridáva nové linky a navyšuje aj počet letov z Košíc do viacerých destinácií! Stačí si len vybrať kam chcete cestovať a môžete letieť z Košíc s LOT-om, s jedným prestupom vo Varšave.
Ryanair má nové podmienky príručnej batožiny
Od 15. januára 2018 si môžete na palubu lietadla vziať iba 1 malú tašku, pokiaľ si nekúpite službu Priority & 2 Cabin Bags.
Emirates ponúka viac pohodlia a destinácií
Letecká spoločnosť Emirates ponúka jedno z najmodernejších lietadiel na svete - Emirates A380, kde si môžete užívať mimoriadny komfort počas celého letu. Emirates A380 disponuje 14 súkromnými apartmánmi v prvej triede, 76 sedadlami v Biznis triede, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo pretvoriť na postele a 427 priestranných sedadiel v Ekonomickej triede.
4 rady pre efektívne pracovné cesty
Aj keď digitálny pokrok urobil online stretnutia efektívnejšie než kedykoľvek predtým, interakcia tvárou v tvár znamená stále merateľný rozdiel. Štúdie dokázali, že až 95% respondentov verí, že osobné schôdzky sú základom trvalých obchodných vzťahov.
Wizz Air bude lietať už aj z Viedne!
Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air oznámila, že vytvorením základne vo Viedni pridáva do svojej siete Rakúsko ako 44 krajinu. Vďaka rýchlemu rastu tak Wizz Air ponúkne v roku 2018 až 17 nových liniek z rakúskeho hlavného mesta.
Veľká akcia s LOT-om!
Poľský letecký prepravca LOT prichádza na začiatok roka s ohurujúcimi cenami leteniek už od 84 Eur ! Kúpte si letenku v termíne od 10. – 23. januára 2018 a cestujte v období od 12. februára až do 15. decembra 2018.
LOT ponúka nové destinácie
Nový diaľkový let do Singapuru a nová destinácia v Nemecku – Norimberg. Plus viac letov do Los Angeles a Tokia. Letecká spoločnosť LOT neustále rozširuje svoju sieť destinácií!
Z Bratislavy do Tbilisi a na Londýnsky Luton
Nová letecká spoločnosť na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave! Gruzínsky dopravca Georgian Airways spustí od 27. marca 2018 novú pravidelnú priamu linku z Bratislavy do hlavného mesta Gruzínska Tbilisi a späť s frekvenciou 2 x týždenne, a to každý utorok a piatok.