Ryanair mení podmienky pre batožinu
Letecká spoločnosť Ryanair výrazne mení od 1.novembra 2017 podmienky pre príručnú batožinu. Po novom si budú môcť na palubu lietadla zobrať veľkú príručnú batožinu len cestujúci, ktorí si zakúpia službu prioritného nástupu. Cestujúci, ktorú nebudú mať túto službu zakúpenú odovzdajú veľkú príručnú batožinu pri nástupnej bráne bezplatne do podpalubia.
Milión akciových leteniek s LOT-om
Spoznajte historické poľské mestečká alebo leťte do New Yorku či Chicaga z Košíc alebo do Astany z Budapešti či do Pekingu z Viedne. Poľská letecká spoločnosť LOT prichádza na jeseň s miliónom leteniek za skvelé ceny!
Prečo letieť s Aeroflotom
Prečítajte si čo Vám Aeroflot ponúka a prečo sa rozhodnúť práve pre cestu s touto leteckou spoločnosťou. Letecká spoločnosť PAO Aeroflot je jednou z najväčších Ruských leteckých aeroliniek a jej hlavnou základňou je Moskovské Sheremetievo. Lieta do približne 130 destinácií a je členom SkyTeam aliancie.
Zabudnite na prvú triedu – leťte súkromným lietadlom!
Vstupujeme do doby súkromných lietadiel. Súkromné lety sú dnes dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Náklady klesajú a charterový priemysel rastie.
Austrian Airlines non-stop do Los Angeles
Spoločnosť Austrian Airlines nedávno spustila novú non-stop službu medzi Viedňou a Los Angeles. Od 13.júna sa toto číslo zvýši na šesť letov týždenne.
Dlho očakávaná linka do Kolína je tu
Wizz Air – najväčší nízkonákladový letecký prepravca v strednej a východnej Európe – oznámil 03.04.2017 otvorenie nového leteckého spojenia Košice – Kolín Bonn.
Wizzair: 3 nové linky z Budapešti
Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air oznámila spustenie troch úplne nových liniek z Budapešti. Za výhodné ceny tak budete môcť letieť do Liverpoolu, islandského Reykjaviku a dokonca aj na exotickú Ibizu.
Wizzair ruší linku Košice - Miláno. Pribudne Eindhoven?
Letecká spoločnosť Wizzair sa rozhodla zrušiť lety z Košíc do Milána, pričom posledný let na tejto trase sa uskutoční 11. januára. Aj napriek zrušeniu z dôvodu nízkeho záujmu o túto linku sa však špekuluje o ďalšom rozširovaní letov z Košíc.
China Eastern zahajuje priame lety do Prahy
Čínske aerolínie China Eastern budú od 2. apríla 2016 lietať do Prahy z Šanghaja. Nová priama linka ponúka cestujúcim komfortné spojenie nielen s Šanghajom, ale aj do ďalších destinácií v Číne, do Austrálie a na Nový Zéland.
Pozor, nový koncept občerstvenia ČSA!
Na palubách Českých aerolínií sa už od 1.12.2015 zavedie nový koncept občerstvenia.
Flydubai zvýši frekvenciu letov na trase Praha – Dubai
Letecká spoločnosť Flydubai navýši od 21. Júla 2016 počet svojich letov medzi pražským letiskom Ruzyň a Dubajom na sedem týždenne.
Novootvorená linka Brno – Mníchov
Letisko Brno je od dnešného dňa spojené pravidelnou linkou s bavorským Mníchovom. Linka prevádzkovaná spoločnosťou BMI Regional v spolupráci s leteckou spoločnosťou Lufthansa ponúkne cestujúcim z Brna šesť letov týždenne.