Ryanair má nové podmienky príručnej batožiny
Od 15. januára 2018 si môžete na palubu lietadla vziať iba 1 malú tašku, pokiaľ si nekúpite službu Priority & 2 Cabin Bags.
Emirates ponúka viac pohodlia a destinácií
Letecká spoločnosť Emirates ponúka jedno z najmodernejších lietadiel na svete - Emirates A380, kde si môžete užívať mimoriadny komfort počas celého letu. Emirates A380 disponuje 14 súkromnými apartmánmi v prvej triede, 76 sedadlami v Biznis triede, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo pretvoriť na postele a 427 priestranných sedadiel v Ekonomickej triede.
4 rady pre efektívne pracovné cesty
Aj keď digitálny pokrok urobil online stretnutia efektívnejšie než kedykoľvek predtým, interakcia tvárou v tvár znamená stále merateľný rozdiel. Štúdie dokázali, že až 95% respondentov verí, že osobné schôdzky sú základom trvalých obchodných vzťahov.
Wizz Air bude lietať už aj z Viedne!
Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air oznámila, že vytvorením základne vo Viedni pridáva do svojej siete Rakúsko ako 44 krajinu. Vďaka rýchlemu rastu tak Wizz Air ponúkne v roku 2018 až 17 nových liniek z rakúskeho hlavného mesta.
Veľká akcia s LOT-om!
Poľský letecký prepravca LOT prichádza na začiatok roka s ohurujúcimi cenami leteniek už od 84 Eur ! Kúpte si letenku v termíne od 10. – 23. januára 2018 a cestujte v období od 12. februára až do 15. decembra 2018.
LOT ponúka nové destinácie
Nový diaľkový let do Singapuru a nová destinácia v Nemecku – Norimberg. Plus viac letov do Los Angeles a Tokia. Letecká spoločnosť LOT neustále rozširuje svoju sieť destinácií!
Z Bratislavy do Tbilisi a na Londýnsky Luton
Nová letecká spoločnosť na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave! Gruzínsky dopravca Georgian Airways spustí od 27. marca 2018 novú pravidelnú priamu linku z Bratislavy do hlavného mesta Gruzínska Tbilisi a späť s frekvenciou 2 x týždenne, a to každý utorok a piatok.
Z Bratislavského letiska aj do Bologne
Bratislavské letisko ponúka najvyšší a rekordný počet pravidelných liniek z Bratislavy počas zimy za posledných 9 rokov. Cestujúci môžu využiť z Bratislavy počas jesene a zimy spolu 26 pravidelných liniek do 18 krajín.
Zimný letový poriadok na letisku Košice
Zimný letový poriadok na sezónu 2017/2018 vstupuje do platnosti v nedeľu 29. októbra. Z Košíc sa bude na pravidelných linkách lietať do 9 destinácií, čo je rovnaké číslo ako počas predchádzajúcej zimy.
Leťte s LOT-om do Osla
LOT obnovuje od 25. marca 2018 letecké spojenie medzi Varšavou a Oslom. Lety budú prevádzkované 2x denne okrem soboty (v sobotu len jeden let) lietadlom Embraer 195.
Wizz Air mení na zimu letový poriadok
Letecká spoločnosť Wizz Air mení svoj letový poriadok na zimnú sezónu. Letový poriadok sa mení od 29. októbra 2017. Ako najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe lieta zo Slovenska až do 10 destinácií. Z Košíc sú to Kolín, Doncaster/Sheffield, Londýn Luton a Tel Aviv.
Nové destinácie od Air France, KLM a Delta Air Lines
Od jesene 2017 a jari 2018 budete môcť letieť do Nairobi, Bombaja či Orlanda.Letecké spoločnosti Air France, KLM a Delta Air Lines pridávajú nové destinácie na svojich linkách. Pohodlné odlety týchto prepravcov v najbližšom okolí sú realizované z Budapešti, Viedne a Prahy.