Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.
ČSA rozširuje spojenie so Švédskom
ČSA rozširuje letový poriadok o novú pravidelnú linku medzi Prahou a Malmö. Prevádzka na tejto trase začína 28. marca 2017. V nasledujúcej sezóne spoločnosť pridá nové lety tiež na linkách do Štokholmu, kde ponúkne denné spojenie a do Göteborgu, kam ČSA zamieri až dvakrát denne.
Turkish Airlines opäť ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe
Vlajkonosič už šiesty rok po sebe ako popredný hráč v globálnom leteckom priemysle. Ocenenie SKYTRAX Best Airline in Europe získal Turkish Airlines v rokoch 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016.
Zimný letový poriadok Austrian airlines
V zimnom letovom poriadku môžete s Austrian airlines lietať do 107 destinácii v 56 krajinách sveta.
Nové traify ČSA od 01.12.2016
Päť nových cenových a produktových balíčkov na princípe tzv. Branded Fares uvádzajú České aerolínie do predaja od 1. decembra 2016. Taktiež zjednocujú batožinovú politiku v cestovnej triede Economy a zvyšujú váhový limit u podanej batožiny z 15 na 23 kg na všetkých linkách prevádzkovaných ČSA. Vďaka novým balíčkom budú schopní ponúknuť lacnú a súčasne drahšiu letenku, s ich najlepším produktom, v každom okamžiku predaja až do úplného vypredania kapacity lietadla.
Turkish Airlines prinášajú od februára zmenu
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od februára zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.
Novinky leteckej spoločnosti LOT
Poľská letecká spoločnosť LOT si pre vás na zimu pripravila niekoľko noviniek, ktoré sa týkajú batožiny, nápojov a nového menu na diaľkových letoch.
500 destinácií na dosah s odletom z Košíc
V nedeľu 30. októbra vstúpil do platnosti zimný letový poriadok 2016/2017. Z Košíc sa bude na pravidelných linkách lietať do deviatich destinácií, čo je najviac v celej histórii letiska Košice.
Nové destinácie LOTu
Nová linka do Los Angeles! Leťte s LOT-om od 3. apríla 2017 4x týždenne, z Varšavy do Newarku!
Premium economy kambína Air France
Vyskúšajte novú kabínu Premium Economy pri cestovaní na čítanie, relax alebo aj prácu. Priestranná kabína s komfortnými, tvarovanými sedadlami vám poskytne väčší osobný priestor.
Špeciálna ponuka leteniek od Emirates
Emirates prináša časovo obmedzenú ponuku výhodných cien leteniek do celého sveta. Letenky za výhodné ceny si môžete zakúpiť do 11.09.2016 a vycestovať až do 30.06.2017.
Airberlin zavádza business triedu na letoch v Európe!
Od tohto roku ako súčasť svojich strategických zmien zavádza airberlin na svojich letoch v rámci Nemecka a Európy po prvýkrát business triedu, čím ponúkne rovnaký produkt na krátkych, stredne dlhých ale aj dlhých letoch.