ČSA aktualizuje limity pre batožinu
České aerolínie, s platnosťou od 29. marca 2017, aktualizujú svoje limity pre prepravovanú batožinu. Po novom je v ekonomickej triede zahrnutá
Využívajte výhody členstva On Business s British Airways
Vytvorte si svoj cestovný rozpočet s British Airways a ich vernostným programom On Business. Ak Vaša spoločnosť musí rozumne plánovať svoje cestovné náklady, je dobré ak je Vaša letecká spoločnosť nastavená rovnako.
Vynovené shorthall lety British airways
Britský národný prepravca British Airways ponúka cestujúcim na svojich letoch viac pohodlia prostredníctvom vynovených sedadiel a novú ponuku občerstvenia.
Z Košíc do celého sveta už od 179 Eur s Turkish Airlines
Najlepšia európska letecká spoločnosť podľa prieskumu Skytrax 2016, Vám ponúka možnosť letieť do celého sveta za špeciálne ceny. Vyberte si niektorú z ponúkaných destinácií a leťte len s jedným prestupom v Istanbule. Vychutnajte si najlepšie občerstvenie, pohodlné sedadlá a majte zážitok s palubného servisu počas celého letu.
LOT zavádza nové tarify
Poľská letecká spoločnosť LOT zavádza v ekonomickej triede novú tarifnú štruktúru. Nové tarify stanovia podmienky letenky ako je možnosť zmeny či storna a tiež ďalších služieb, ktoré sú zahrnuté v cene letenky, ako výber miesta či menu Premium meal. Nové tarify LOT zavádza na všetkých domácich letoch, diaľkových letoch a tiež na letoch na blízky východ od 1. marca 2017 s predajom od 28.februára 2017.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.
ČSA rozširuje spojenie so Švédskom
ČSA rozširuje letový poriadok o novú pravidelnú linku medzi Prahou a Malmö. Prevádzka na tejto trase začína 28. marca 2017. V nasledujúcej sezóne spoločnosť pridá nové lety tiež na linkách do Štokholmu, kde ponúkne denné spojenie a do Göteborgu, kam ČSA zamieri až dvakrát denne.
Turkish Airlines opäť ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe
Vlajkonosič už šiesty rok po sebe ako popredný hráč v globálnom leteckom priemysle. Ocenenie SKYTRAX Best Airline in Europe získal Turkish Airlines v rokoch 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016.
Zimný letový poriadok Austrian airlines
V zimnom letovom poriadku môžete s Austrian airlines lietať do 107 destinácii v 56 krajinách sveta.
Nové traify ČSA od 01.12.2016
Päť nových cenových a produktových balíčkov na princípe tzv. Branded Fares uvádzajú České aerolínie do predaja od 1. decembra 2016. Taktiež zjednocujú batožinovú politiku v cestovnej triede Economy a zvyšujú váhový limit u podanej batožiny z 15 na 23 kg na všetkých linkách prevádzkovaných ČSA. Vďaka novým balíčkom budú schopní ponúknuť lacnú a súčasne drahšiu letenku, s ich najlepším produktom, v každom okamžiku predaja až do úplného vypredania kapacity lietadla.