Ochutnajte s nami Južný Wales
Pozývame Vás objaviť chute a vône krajiny opradenej mýtami a legendami, z ktorej pochádzal legendárny kráľ Artuš, krajiny skrytej pod krídlami červeného draka.
Spoznajte Londýn s British Airways
Dajte si pauzu a navštívte jedno z najkultúrnejších miest na svete. Leťte s British Airways aby ste videli čo Vám Londýn ponúka. Jedinečnú zmes multikulturality, svetových trendov a ruch veľkomesta, ale aj miesta naplnené relaxom a dýchajúce históriou, nemenné po celé desaťročia. Plus svetovo preslávené atrakcie, fantastické nákupné možnosti, bohatý nočný život a jedny z najrozmanitejších možností stolovania v Európe. S trochou starostlivého plánovania je možné zažiť veľa aj v priebehu 48 hodín. Inšpirujte sa napríklad aj týmto víkendovým itinerárom.
Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Čo sa oplatí vidieť v Prahe
Srdce Európy, jedno z najkrajších miest sveta a architektonický sen na Vltave, to všetko je Praha, hlavné mesto Českej republiky. Je to taktiež večná inšpirácia umelcov v tisíckach obrazoch a podobenstvách, zlatá a stovežatá pamiatka UNESCO, majestátna a ľahko tajomné mesto s neopakovateľnou atmosférou.
Austrian Airlines lietajú do Šanghaja
Letecká spoločnosť Austrian Airlines aj naďalej príjemne prekvapuje. Spoločnosť rozširuje sieť diaľkových liniek o lety do Ázie a od 6. apríla 2016 bude prevádzkovať priamy let z Viedne do čínskeho Šanghaja.
Nová destinácia Austrian Airlines: Havana
Rakúsky dopravca Austrian Airlines ohlásil ďalšiu novú destináciu - do kubánskeho hlavného mesta Havana.
10 najkrajších vianočných trhov v Európe
Už ste sa nakazili predvianočnou náladou? Či už áno alebo nie, po zhliadnutí týchto fotiek sa určite naladíte na príchod najkrajších sviatkov roka aj vy!
NOVINKA od Austrian Airlines: očarujúci Marrákeš
Letecká spoločnosť Austrian Airlines v zime 2015 do svojho letového programu zaraďuje ďalšiu dovolenkovú destináciu. Od 14. novembra 2015 bude v prevádzke dovolenkovej značky myAustrian Holidays domáca letecká linka jedenkrát týždenne do Marrákeša v Maroku.
Nové exotické destinácie s Austrian Airlines
Pozrite sa, ktoré nové destinácie vás v zimnom letovom poriadku Austrian Airlines prenesú do exotiky. Určite vás poteší fakt, že letieť do týchto destinácii môžete bez prestupov!
13 dôvodov prečo navštíviť Londýn
Londýn sa pravidelne umiestňuje na popredných priečkach všelijakých rebríčkov a dokonca bol neraz označený ako najlepšie mesto na svete. Čím si táto svetová metropola zaslúžila toľko superlatívov?
7 miest, ktoré by si mal v Ríme určite navštíviť
Hlavné mesto Talianska, mesto miest, historický Rím vám určite nemusíme obzvlášť predstavovať, je to predsa jedno z najviac navštevovaných miest sveta vôbec.
TOP 7 miest v Barcelone
Barcelona, jedno z najkrajších miest sveta, ponúka množstvo pamiatok a zaujímavostí, ktoré by ste pri návšteve určite nemali vynechať. Čo sa oplatí vidieť a kam ísť pri návšteve tohto nádherného mesta?