Ako letieť s deťmi
Lietanie môže byť pre deti veľmi vzrušujúce ale aj stresujúce. Od rezervácie až po čas strávený na palube je veľa tipov a trikov, ktoré rodičom pomáhajú a tým najmenším doprajú skutočné dobrodružstvo na palube. Cestovanie lietadlom s mladou generáciou môže byť výzvou pre všetkých zúčastnených. Ak chcete zabezpečiť aby bol Váš ďalší let s deťmi príjemný a uvoľnený, inšpirujte sa typmi od Austrian Airlines.
Smart Upgrade Austrian Airlines
Smart Upgrade je najlepší spôsob cestovania s Austrian Airlines v business triede za výhodnú cenu.
Vernostný program Českých aerolínií OK Plus Corporate
Staňte sa členom programu OK PLUS Corporate a vaša firma môže využívať výhody tohto programu a zároveň šetriť náklady. Čím viac budú vaši zamestnanci lietať na linkách ČSA, tým viac bodov do programu získate a tým viac výhod môžete využiť. Členstvo v programe je bezplatne.
Corporate Travel Insurance (CTI)
Od roku 2001 sprevádza Európska cestovná poisťovňa svojím na mieru šitým poisťovacím produktom CORPORATE TRAVEL INSURANCE (CTI®) mnohé firmy rôzneho zamerania na celom svete nepretržite celých 24 hodín na ich služobných cestách.
Čo si zbaliť do kufra?
Pre mnoho ľudí je najhoršia časť cesty zbaliť si svoj kufor. Už len pohľad na prázdny kufor môže spôsobiť, že sa prestanete tešiť na cestu. Dokonca aj keď cestujeme len na krátku dobu, chceme mať rovnaké pohodlie, na ktoré sme zvyknutí a mať oblečenie do akéhokoľvek počasia.
Za oceán lacno ako nikdy predtým vďaka WOW Air!
Islandská nízkonákladová letecká spoločnosť WOW Air ohlásila spustenie nových liniek medzi 18 európskymi mestami a letiskami v San Franciscu a Los Angeles. Lietanie za oceán tak bude opäť cenovo dostupnejšie.
TOP 10 NAJBEZPEČNEJŠÍCH LETECKÝCH SPOLOČNOSTÍ PRE ROK 2015
Bezpečnosť v leteckej doprave je vzhľadom na minuloročné nešťastné letecké udalosti veľmi horúca téma. Prinášame vám teda zoznam najbezpečnejších leteckých spoločností pre rok 2015.
NAJZAUJÍMAVEJŠIE HOTELY NA SVETE
Zunovali sa vám bežné hotelové izby a máte chuť na niečo nové, netradičné a miestami priam bláznivé? Čo tak stráviť noc v kabíne Boeingu 727, v izbe pod morom alebo vychutnať si raňajky v jaskyni s výhľadom na more?
NAJLEPŠIE TIPY AKO PREŽIŤ DLHÝ LET
Máte pred sebou dlhý let a budete musieť na jednom mieste sedieť niekoľko hodín? Prinášame vám niekoľko tipov, ako si pobyt na palube lietadla skrátiť a čo najviac užiť.
NAJLEPŠIE MIESTA NA SEDENIE V LIETADLE
Chystáte sa cestovať letecky a ešte nemáte overené miesta na sedenie? Prezradíme vám, ktoré miesta sú na sedenie v lietadle tie najlepšie.
TOP APLIKÁCIE PRE CESTOVATEĽOV
Cestujete často a okrem batožiny vás na cestách neustále sprevádza aj váš tablet či notebook? V tom prípade máme pre vás výber výborných pomôcok, ktoré by nemali chýbať v zariadení žiadneho cestovateľa. V mnohých ohľadoch vám môžu tieto aplikácie ušetriť prinajmenšom čas či cestovné náklady.
20 ÚŽASNÝCH MIEST V EURÓPE
Poďme sa tentoraz spolu pozrieť na úžasné, ohromujúce a často bizarné miesta v Európe, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť! Nepôjde však o žiaden bežný turistický mainstream - veď posúďte sami!