Naj piloti sveta
Obzeráte sa aj vy pri cestovaní po letisku za peknými pilotmi v uniformách ako kráčajú k bráne? Veď sa pozrite s nami na ich fotografie z Instagramu či Facebooku a inšpirujte sa tak napríklad aj k nejakej novej ceste.
TOP najkomfortnejších leteckých spoločností
Nájdenie dobrej leteckej spoločnosti za rozumné ceny, s kvalitným vybavením, priateľskými službami a pohodlným sedením je niekedy skutočne ťažké. Niekedy musíte robiť skutočne hlboké škrty a možno minúť o niečo viac aby ste mali aspoň trochu dobrý zážitok. Tu sú tie najlepšie spoločnosti na svete, ktoré spĺňajú všetky kritéria.
TOP svadobné destinácie v Európe
Svadba je jedným z najšťastnejších dní v živote - tak prečo ju nestráviť na jedinečnom a krásnom mieste? Práve lokalita je jednou z prvých otázok, ktorú si pri plánovaní svadby kladie každý pár. Prečítajte si o najkrajších miestach v Európe kde môžete zrealizovať Váš svadobný obrad a inšpirujte sa tak so svojou polovičkou pri plánovaní Vášho veľkého dňa.
Top 10 pláži sveta
Nájdite s nami dokonalosť na miestach kde sa snúbi piesok s morskými vlnami. Pozrite si 10 najkrajších pláži sveta a inšpirujte sa napríklad aj pri plánovaní svojej letnej dovolenky.
Top 10 pláži v Európe
Európa určite netrpí nedostatkom krásnych pláží! Niektoré sú však jednoducho krajšie než všetky ostatné a tak sme pre Vás vybrali 10 najlepších pláži od Talianska až po Island.
10 najlepších letísk sveta
Či už cestujete s rodinou na dovolenku alebo si práve vybavujete pracovnú cestu, určite by ste nemali prehliadnuť tohtoročný rebríček najlepších letísk.
TOP 10 NAJKRAJŠÍCH HLAVNÝCH MIEST SVETA
Každé hlavné mesto má svoje čaro, a určite v každom nájdete dôvod, prečo by ste ho mali navštíviť, avšak ktoré sú tie najkrajšie na svete?
10 NAJKRAJŠÍCH PLÁŽÍ SVETA
Leto je síce rozbehnuté v plnom prúde, prečo sa však nepozrieť a neinšpirovať najkrajšími plážami v rôznych častiach sveta.
TOP 10 UNIKÁTNYCH MIEST
Nasledujúcich 10 destinácií nemôžeme nazvať nijak inak ako jedinečné - odhaľujú totiž neuveriteľnú rozmanitosť a neskutočnú kreativitu, ktorú z nich môžeme čerpať donekonečna.