16 svetových udalostí, ktoré treba zažiť
Pozrite si s nami zoznam udalostí, ktorých by sme sa mali zúčastniť aspoň raz v živote. Od šialených a divných až k úžasným a neuveriteľným.
TOP 10 svetových letísk 2018
Spoločnosť Skytrax aj tento rok prináša rebríček Najlepších letísk na svete v roku 2018, ktoré sú nominované zákazníkmi letísk z celého sveta. Pozrite sa s nami na 10 najlepších!
TOP mestá 2018
Každoročne sú zostavované rebríčky tých najlepších miest na svete a výsledky neustále prekvapujú. V tomto roku rebríček top miest prechádza celým svetom - od San Francisca v USA až do Singapuru, finančného centra v Ázii.
TOP vianočné trhy v Európe
Zima v Európe je skvelý čas na návštevu tých najkrajších vianočných trhov. Ak hľadáte vianočné darčeky alebo snívate o vôni vianočného stromčeka, či krásnom zvuku vianočných kolied, ponorte sa do výberu tých najlepších vianočných trhov v Európe a najlepších destinácií pre spríjemnenie vianočných sviatkov.
25 miest ktoré musíte navštíviť v roku 2018 – 2.časť
Pozrite sa s spolu s nami na ďalšie miesta na svete, ktoré by ste v roku 2018 mali zaradiť do svojho cestovateľského plánu. Najväčší odborníci na cestovanie ich zostavili len pre Vás. Tak neváhajte a naplánujte si svoju cestu už teraz!
25 miest ktoré musíte navštíviť v roku 2018 – 1.časť
Najväčší odborníci na cestovanie zostavili zoznam 25 najlepších miest, ktoré je potrebné navštíviť v roku 2018. Pretože, čím viac cestujeme, tým viac si uvedomujeme, že je tu toho ešte veľmi veľa nespoznaného, či už sa jedná o miesta, ktoré budú veľkým cestovným trendom alebo o prírodné fenomény mimo bežný cestovateľský radar.
Naj piloti sveta
Obzeráte sa aj vy pri cestovaní po letisku za peknými pilotmi v uniformách ako kráčajú k bráne? Veď sa pozrite s nami na ich fotografie z Instagramu či Facebooku a inšpirujte sa tak napríklad aj k nejakej novej ceste.
TOP najkomfortnejších leteckých spoločností
Nájdenie dobrej leteckej spoločnosti za rozumné ceny, s kvalitným vybavením, priateľskými službami a pohodlným sedením je niekedy skutočne ťažké. Niekedy musíte robiť skutočne hlboké škrty a možno minúť o niečo viac aby ste mali aspoň trochu dobrý zážitok. Tu sú tie najlepšie spoločnosti na svete, ktoré spĺňajú všetky kritéria.
TOP svadobné destinácie v Európe
Svadba je jedným z najšťastnejších dní v živote - tak prečo ju nestráviť na jedinečnom a krásnom mieste? Práve lokalita je jednou z prvých otázok, ktorú si pri plánovaní svadby kladie každý pár. Prečítajte si o najkrajších miestach v Európe kde môžete zrealizovať Váš svadobný obrad a inšpirujte sa tak so svojou polovičkou pri plánovaní Vášho veľkého dňa.
Top 10 pláži sveta
Nájdite s nami dokonalosť na miestach kde sa snúbi piesok s morskými vlnami. Pozrite si 10 najkrajších pláži sveta a inšpirujte sa napríklad aj pri plánovaní svojej letnej dovolenky.
Top 10 pláži v Európe
Európa určite netrpí nedostatkom krásnych pláží! Niektoré sú však jednoducho krajšie než všetky ostatné a tak sme pre Vás vybrali 10 najlepších pláži od Talianska až po Island.
10 najlepších letísk sveta
Či už cestujete s rodinou na dovolenku alebo si práve vybavujete pracovnú cestu, určite by ste nemali prehliadnuť tohtoročný rebríček najlepších letísk.