KOŠICE RUNWAY RUN 2018
Už po tretí krát sa na Košickom letisku uskutoční KOŠICE RUNWAY RUN, tentokrát za rok 2018. Športu na letisku Košice bude patriť posledný aprílový víkend.
Na Kube nie sú len pláže, ochutnajte rum!
KUBA! Väčšine z nás sa zrejme vybavia krásne pláže, cigary, staré autá, hudba a rum ale možno aj Fidel Castro a socializmus. Okrem toho, že je Kuba nepopierateľné úžasná a nezabudnuteľná ponúka aj veľké bohatstvo chutí pre každého milovníka kvalitného alkoholu. Inšpirujte sa s nami pre svoju ďalšiu chutnú cestu.
Uč sa jazyk!
Nauč sa nový jazyk, zlepši si ten ktorý ovládaš alebo sa špecializuj v oblasti, kde potrebuješ svoj cudzí jazyk zdokonaliť! V našej ponuke, pod značkou tripex EXCLUSIVE, nájdeš jazykové kurzy od renomovaných jazykových škôl v rámci celého sveta.
Od rozlúčky s Malévom prešlo 5 rokov
V týchto dňoch uplynulo presne 5 rokov od rozlúčky s úspešnou maďarskou leteckou spoločnosťou, ktorá vystupovala pod značkou „Malév“. Malév Hungarian Airlines (MA/MAH) bola maďarská národná letecká spoločnosť založená v roku 1946 a prevádzkovala sieť svojich liniek až do roku 2012. Dňa 04.02. 2012 definitívne utíchla na frekvenciách riadenia letovej prevádzky.
Revolúcia v leteckej doprave – hybridné, elektrické lietadlo
Spoločnosť Zunum Aero prichádza s novým typom lietadla, ktoré by malo priniesť zníženie emisií ale hlavne lacnejšie letenky!
Zľava na jazykové pobyty až do 400 EUR!
Ste pripravený na veľké zľavy? Deň veľkých výpredajov Black Friday a po ňom nasledujúci pondelok Cyber Monday sa blížia a preto by sme vám radi ponúkli výhodnú zľavu na jazykové pobyty. Neviete čo je pre vás najlepšie? Neváhajte nás kontaktovať v predstihu!
Virtuálny bezpečnostný tunel na letisku v Dubaji
Virtuálny svet čoraz častejšie vstupuje do našich ciest a životov. V Dubaji vytvorili atraktívny virtuálny tunel, ktorého účelom je bezpečnostná kontrola. Nová bezpečnostná kontrola má na najrušnejšom letisku na svete radikálne skrátiť rady, no určite sa stane aj veľkou atrakciou. Prechádzať ním bude každý pasažier.
Nový ekonomický systém
Novinka na pôde tripex s.r.o. ! Máme nový ekonomický systém, ktorý nám zjednodušuje a urýchľuje prípravu tých najlepších ciest, šitých na mieru pre Vás.
(Ne)uveriteľné fotografie pilota
Sociálne siete nás dokážu ovplyvniť skutočne v rôznych smeroch. V snahe mať pod svojou fotografiou čo najviac like-ov a komentárov sú ľudia schopní pridávať fotografie, ktoré často s realitou nemajú veľa spoločného.
Predstavujeme novú značku - tripex exlusive
Doposiaľ sme Vám poskytovali komplexný servis pri realizácií Vašich pracovných ciest šitých na mieru a to naďalej aj budeme. Avšak, keďže nám na Vás záleží, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku o oddychové, dobrodružné a vzdelávacie pobyty v rámci celého sveta.
Hviezdny tím tripex
Tohtoročný druhý septembrový víkend v tripex-e sa opäť niesol v športovom duchu. Tak ako každý rok ani tento nebol výnimkou a náš tripex-ácky tím sa zúčastnil zákazníckej akcie, ktorú usporadúva spoločnosť Amadeus Czech Republic & Slovakia.
Návrat nadzvukového lietania
Návrat nadzvukového lietania sa môže stať skutočnosťou možno už o päť rokov, ak sa lietadlo, ktoré ho má realizovať dostane na oblohu.