Revolúcia v leteckej doprave – hybridné, elektrické lietadlo
Spoločnosť Zunum Aero prichádza s novým typom lietadla, ktoré by malo priniesť zníženie emisií ale hlavne lacnejšie letenky!
Zľava na jazykové pobyty až do 400 EUR!
Ste pripravený na veľké zľavy? Deň veľkých výpredajov Black Friday a po ňom nasledujúci pondelok Cyber Monday sa blížia a preto by sme vám radi ponúkli výhodnú zľavu na jazykové pobyty. Neviete čo je pre vás najlepšie? Neváhajte nás kontaktovať v predstihu!
Virtuálny bezpečnostný tunel na letisku v Dubaji
Virtuálny svet čoraz častejšie vstupuje do našich ciest a životov. V Dubaji vytvorili atraktívny virtuálny tunel, ktorého účelom je bezpečnostná kontrola. Nová bezpečnostná kontrola má na najrušnejšom letisku na svete radikálne skrátiť rady, no určite sa stane aj veľkou atrakciou. Prechádzať ním bude každý pasažier.
Nový ekonomický systém
Novinka na pôde tripex s.r.o. ! Máme nový ekonomický systém, ktorý nám zjednodušuje a urýchľuje prípravu tých najlepších ciest, šitých na mieru pre Vás.
(Ne)uveriteľné fotografie pilota
Sociálne siete nás dokážu ovplyvniť skutočne v rôznych smeroch. V snahe mať pod svojou fotografiou čo najviac like-ov a komentárov sú ľudia schopní pridávať fotografie, ktoré často s realitou nemajú veľa spoločného.
Predstavujeme novú značku - tripex exlusive
Doposiaľ sme Vám poskytovali komplexný servis pri realizácií Vašich pracovných ciest šitých na mieru a to naďalej aj budeme. Avšak, keďže nám na Vás záleží, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku o oddychové, dobrodružné a vzdelávacie pobyty v rámci celého sveta.
Hviezdny tím tripex
Tohtoročný druhý septembrový víkend v tripex-e sa opäť niesol v športovom duchu. Tak ako každý rok ani tento nebol výnimkou a náš tripex-ácky tím sa zúčastnil zákazníckej akcie, ktorú usporadúva spoločnosť Amadeus Czech Republic & Slovakia.
Návrat nadzvukového lietania
Návrat nadzvukového lietania sa môže stať skutočnosťou možno už o päť rokov, ak sa lietadlo, ktoré ho má realizovať dostane na oblohu.
Viac cestujúcich na letisku Košice v roku 2016
V roku 2016 prešlo bránami letiska Košice 436 696 cestujúcich, čo predstavuje nárast o 6,4 %, resp. o 26 247 cestujúcich v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Najväčšou mierou sa na tomto raste podieľal segment pravidelnej prepravy, v ktorom sa počet prepravených cestujúcich medziročne zvýšil o 55 351 cestujúcich (nárast o 19%).
myAustrian Messenger Service
Austrian airlines spustili novú službu, komunikáciu s klientmi prostredníctvom Facebook Messengera.
WIZZ oslavuje v Košiciach
Wizz Air, najväčšia nízkonákladová spoločnosť v strednej a východnej Európe, dnes vstúpila do štvrtého roku svojho pôsobenia v Košiciach a oslavuje významný míľnik v podobe 444,444. cestujúceho na svojich košických linkách.
Turkish Airlines prinášajú zmenu
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša zmenu v zimnom letovom poriadku na linke Košice - Istambul.