myAustrian Messenger Service

Austrian airlines spustili novú službu, komunikáciu s klientmi prostredníctvom Facebook Messengera.


Služby chatu sú stále dôležitejšie pri komunikácii. Napríklad v Číne stovky miliónov ľudí organizujú svoj každodenný život pomocou aplikácie WeChat. Teraz už aj Austrian airlines prichádza s inovatívnou technológiou ponúknuť cestujúcim bezplatný zákaznícky servis v reálnom čase.

Ako myAustrian Messenger funguje?

Je to úplne jednoduché, stačí Odoslať správu na oficiálnej Facebook stránke Aiustrian airlines a nový chat sa začne automaticky.


Čo dokáže aplikácia

Aplikácia poskytuje v reálnom čase časy a čísla letov. Ak napríklad kliknete na inspiration, aplikácia vás prenesie do rozsiahlej siete liniek Austrian airlines a môžete si vyberať svoje ďalšie prázdninové destinácie. Taktiež môžete získať informácie o svojom lete, stačí zadať svoj rezervačný kód. Messenger nepotrebuje spánok a preto je dostupný 24 hodín denne 7 dní v týždni. Ak nechcete komunikovať s robotom, stačí si v menu vybrať možnosť Prepnúť do my Austrian Team a začnete komunikovať s ľudskou bytosťou.


Zaujímavosti

INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.