BUSINESS TRAVEL MANAGEMENT


Business Travel Management - manažment služobných ciest
Zabezpečujeme komplexný servis v oblasti služobného cestovania pre firemných a korporátnych klientov, v rámci ktorého ponúkame špecifické produkty a služby šité na mieru individuálnym potrebám každého z nich.

Služobné cestovanie

Služobné cestovanie je jedným z kľúčových faktorov úspešného biznisu vo väčšine moderných firiem na svete. Jeho účinnosť a efektívnosť však často závisí aj od kvalitného manažmentu a organizácie služobných ciest.Naši business travel experti Vám dokážu nájsť, analyzovať a ponúknuť také riešenia, ktoré nielen uľahčia Vaše cestovanie po organizačnej stránke, ale aj ušetria čas a náklady.  Vďaka tomu môžete dosahovať lepšie výsledky a zároveň optimalizovať firemný rozpočet.

Vďaka našim službám môžete pohodlne a bezstarostne cestovať a pritom sa sústrediť na svoju prácu a podnikanie
Prinášame vám moderný a flexibilný produkt, vďaka ktorému Vám odpadne veľké množstvo agendy súvisiacej s organizáciou služobných ciest.

Rezervačný systém tripin
zohľadní špecifické požiadavky klientov a korporátnych zamestnancov a maximálne zefektívni Vaše korporátne cestovanie.

INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.