CESTY ŠITÉ NA MIERU


Cestovná agentúra tripex pre Vás prináša cestovanie podľa Vašich predstáv formou ciest šitých na mieru.S nami môžete cestovať do celého sveta a vidieť svoju obľúbenú skupinu, povzbudiť futbalový tím, užiť si nákupy v európskych metropolách, spoznávať historické alebo exotické krajiny, zažiť dobrodružstvo s priateľmi alebo si užiť rodinnú dovolenku pri mori.Sme ideálne riešenie pre individuálnych cestovateľov, pre ktorých dokážeme zorganizovať celú cestu na kľúč – od letenky, hotela, transferu až po ďalšie individuálne služby (poistenie, víza, atď.).Dlhodobobo spolupracujeme s renomovanými celosvetovými partnermi, vďaka čomu vieme Vašu cestu optimálne vyskladať a zabezpečiť komplexný servis presne na Vašu mieru.

Splňte si svoj cestovateľský sen s nami!


Kontaktný formulár -


INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.