NAŠE SLUŽBY

Tripex Vám ponúka komplexné zabezpečovanie služobných ciest.


  • rezervácia a predaj leteniek do celého sveta s kompletným servisom cez rezervačný systém AMADEUS a GALILEO
  • ubytovanie a prenájom áut kdekoľvek na svete
  • transfer na letiská a výhodné parkovacie karty 
  • bezplatná poradenská služba pri organizácii ciest
  • komplexné cestovné poistenie ako aj poistenie storna letenky
  • víza do krajín s vízovou povinnosťou
  • služby pre stálych klientov v programe preletených míľ a ďalšie špecifické služby súvisiace s cestovaním
  • jazykové pobyty do celého svetaVyberte si ktorúkoľvek z našich služieb a ku každej z nich Vám poskytneme bezplatný zákaznícky servis. 

Naše služby môžete využiť online prostredníctvom vyhľadávacieho a kontaktného formulára alebo priamo telefonicky či emailom.


INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.