PARKOVANIE

Prečo si zakúpiť parkovaciu kartu cez tripex?

  • s nami ušetríte až do výšky 40 % oproti sadzbám na parkovisku
  • zakúpené parkovacie karty zasielame ZDARMA priamo klientovi
  • karta bude obsahovať podrobný postup v rodnom jazyku ako postupovať a manipulovať s kartou na letisku
  • transfer na a z letiska ZDARMA je v cene zakúpenej parkovacej karty v našej ponuke len strážené parkoviská


VIEDEŇ - parkovacie karty

  • PARKPLATZ MAZUR Parkovisko sa nachádza priamo v areáli Viedenského letiska.
  • VIENNA INT. AIRPORT parkovisko PARKHAUS 3 + 4 (kryté parkoviská) nachádzajú sa v blízkosti terminálov letiska.
  • Viac informácií o parkovaní vo Viedni nájdete na tomto linku: PARKOVANIE VO VIEDNI

BUDAPEŠŤ - online rezervácia

  • AIRPORT PARKING CENTER poskytuje jednoduché a bezpečné parkovanie Vašich vozidiel a zdarma transfer pre každého kto cestuje na/z letiska Liszt Ferenc International Airport.
  • PRE KLIENTOV TRIPEXU 10% ZĽAVA (Po zakúpení letenky s odletom z Budapešti nás v prípade záujmu o parkovanie kontaktujte na info@tripex.sk pre zaslanie vouchera na zľavu.)
  • Viac informácií o parkovaní v Budapešti nájdete na tomto linku: PARKOVANIE V BUDAPEŠTI

INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.