O NÁS

Cestovná agentúra tripex vznikla v roku 2010 a o rok na to sa stala členom IATA Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov, ktorá združuje renomované letecké spoločnosti a vybrané agentúry z celého sveta.

Po piatich rokoch existencie ako EXItravel sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na B2B klientelu a prinášať pre našich firemných zákazníkov neustále nové produkty a riešenia. Z tohto dôvodu sme v roku 2015 zmenili obchodnú značku na tripex.


V našich aktivitách sme zameraní na FIREMNÚ KLIENTELU, ktorej prioritne ponúkame pohodlnú a bezstarostnú spoluprácu počas cestovania na služobné cesty. Vďaka našim najnovším a najmodernejším technológiám a profesionálnemu klientskemu servisu ponúkame vysokú kvalitu a šetríme Vaše cestovné náklady. Naši experti na business travel segment Vám ponúknu ten najefektívnejší servis zahŕňajúci komplexné zabezpečenie služobných ciest. 

Nastavili sme procesy na základe množstva skúseností v cestovnom ruchu a implementovali sme požiadavky našich korporátnych klientov. Snažíme sa o maximálny servis a o jednoduchú a jasnú komunikáciu. Sme flexibilní a vieme sa prispôsobiť Vašim interným potrebám a zvykom.

Našou víziou je stať sa lídrom na trhu business travel managementu na Slovensku a svoje služby expandovať aj na európsky trh.


Tripex Vám ponúka

Business travel management komplexné zabezpečenie služobných ciest zahŕňajúce letenky, ubytovanie, poistenie, prenájom áut, transferu a iné.

Cesty šité na mieru naše služby môžete využiť nielen na služobné cesty, ale aj na súkromné cestovanie. Tripex Vám ušije cesty na mieru – presne podľa Vašich požiadaviek.