O NÁS

Cestovná agentúra tripex vznikla v roku 2010 a o rok na to sa stala členom IATA Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov, ktorá združuje renomované letecké spoločnosti a vybrané agentúry z celého sveta.

Po piatich rokoch existencie ako EXItravel sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na B2B klientelu a prinášať pre našich firemných zákazníkov neustále nové produkty a riešenia. Z tohto dôvodu sme v roku 2015 zmenili obchodnú značku na tripex.


V našich aktivitách sme zameraní na FIREMNÚ KLIENTELU, ktorej prioritne ponúkame pohodlnú a bezstarostnú spoluprácu počas cestovania na služobné cesty. Vďaka našim najnovším a najmodernejším technológiám a profesionálnemu klientskemu servisu ponúkame vysokú kvalitu a šetríme Vaše cestovné náklady. Naši experti na business travel segment Vám ponúknu ten najefektívnejší servis zahŕňajúci komplexné zabezpečenie služobných ciest. 

Nastavili sme procesy na základe množstva skúseností v cestovnom ruchu a implementovali sme požiadavky našich korporátnych klientov. Snažíme sa o maximálny servis a o jednoduchú a jasnú komunikáciu. Sme flexibilní a vieme sa prispôsobiť Vašim interným potrebám a zvykom.

Našou víziou je stať sa lídrom na trhu business travel managementu na Slovensku a svoje služby expandovať aj na európsky trh.


Tripex Vám ponúka

Business travel management komplexné zabezpečenie služobných ciest zahŕňajúce letenky, ubytovanie, poistenie, prenájom áut, transferu a iné.

Cesty šité na mieru naše služby môžete využiť nielen na služobné cesty, ale aj na súkromné cestovanie. Tripex Vám ušije cesty na mieru – presne podľa Vašich požiadaviek.

INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.