MEDIÁLNI PARTNERI

ICOS, a.s. Košice je spoločnosť so sídlom v Košiciach, ktorá od roku 1991 realizuje Innovative Complex Original Solutions (Inovatívne komplexné originálne riešenia) v oblasti projektovania, vývoja, implementácie a servisu informačných technológií, ktoré  zákazníkom umožňujú získať konkurenčnú výhodu.

 Accelerate s.r.o. je komunikačná agentúra a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006. Svoju činnosť zameriava na oblasť marketingu a public relations s kľúčovou orientáciou na oblasť farmaceutického priemyslu a zdravotníctva. Prioritným cieľom agentúry je akcelerovať biznis svojim klientom, robiť prácu, ktorej rozumejú, no najmä – robiť prácu, ktorá ich baví.


  Lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra a patrí medzi štyri najvyššie položené strediská na Slovensku. Táto čarovná dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra je vyhľadávaným zimným strediskom, ktoré ponúka možnosti pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených lyžiarov. Na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, extrémneho lyžovania, či skialpinizmu.
Lekáreň Park v Košiciach je pre pacientov otvorená od roku 2008 a nachádza sa v priestoroch „Novy Park“ v blízkosti vlakovej a autobusovej stanice v Košiciach na Staničnom námestí 13. Lekáreň ponúka kompletný sortiment liekov, zdravotníckych pomôcok, prípravky kozmetického sortimentu a výživových doplnkov. Je otvorená v pracovných dňoch od 08,00 do 16,30.
  Auto Gábriel, s.r.o. ponúka autorizovaný predaj a servis značiek Volkswagen, Audi a Škoda ako aj predaj jazdených áut pod značkou Weltauto. Spoločnosť zaviedla a používa systém manažérstva kvality v oblasti predaja a servisu svojich značiek, a tak získala certifikát kvality ISO 9001. Cieľom spoločnosti je maximálna spokojnosť zákazníkov dosiahnutá nielen vysokou kvalitou ale aj širokou ponukou produktov a služieb v zmysle jeho očakávaní a prianí.
Laserkov, a.s. bola založená v roku 1993. Od začiatku svojej existencie sa zaoberá delením materiálu laserovou technológiou. Za túto dobu získala množstvo skúsenosti vybudovala si stabilnú sieť odberateľov a upevnila miesto na trhu nielen vo svojom regióne, ale aj v zahraničí.Zavedením systému riadenia kvality ISO 9001 sa zlepšil imidž firmy a samozrejme aj kvalita ponúkaných služieb.
EXIsport s.r.o. je slovenská sieť predajní so športovým oblečením, doplnkami, outdoorovým a fitness vybavením. Ponúka sortiment vlastných značiek (Authority, EXIray a EXIfun), ako aj svetových (Adidas, Under Armour, Nike, Puma a mnoho iných). Momentálne má na slovenskom trhu 34 maloobchodných predajní a neustále rozširuje svoju sieť.