MEDIÁLNI PARTNERI

ICOS, a.s. Košice je spoločnosť so sídlom v Košiciach, ktorá od roku 1991 realizuje Innovative Complex Original Solutions (Inovatívne komplexné originálne riešenia) v oblasti projektovania, vývoja, implementácie a servisu informačných technológií, ktoré  zákazníkom umožňujú získať konkurenčnú výhodu.

 Accelerate s.r.o. je komunikačná agentúra a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006. Svoju činnosť zameriava na oblasť marketingu a public relations s kľúčovou orientáciou na oblasť farmaceutického priemyslu a zdravotníctva. Prioritným cieľom agentúry je akcelerovať biznis svojim klientom, robiť prácu, ktorej rozumejú, no najmä – robiť prácu, ktorá ich baví.


  Lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra a patrí medzi štyri najvyššie položené strediská na Slovensku. Táto čarovná dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra je vyhľadávaným zimným strediskom, ktoré ponúka možnosti pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených lyžiarov. Na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, extrémneho lyžovania, či skialpinizmu.
Lekáreň Park v Košiciach je pre pacientov otvorená od roku 2008 a nachádza sa v priestoroch „Novy Park“ v blízkosti vlakovej a autobusovej stanice v Košiciach na Staničnom námestí 13. Lekáreň ponúka kompletný sortiment liekov, zdravotníckych pomôcok, prípravky kozmetického sortimentu a výživových doplnkov. Je otvorená v pracovných dňoch od 08,00 do 16,30.
  Auto Gábriel, s.r.o. ponúka autorizovaný predaj a servis značiek Volkswagen, Audi a Škoda ako aj predaj jazdených áut pod značkou Weltauto. Spoločnosť zaviedla a používa systém manažérstva kvality v oblasti predaja a servisu svojich značiek, a tak získala certifikát kvality ISO 9001. Cieľom spoločnosti je maximálna spokojnosť zákazníkov dosiahnutá nielen vysokou kvalitou ale aj širokou ponukou produktov a služieb v zmysle jeho očakávaní a prianí.
Laserkov, a.s. bola založená v roku 1993. Od začiatku svojej existencie sa zaoberá delením materiálu laserovou technológiou. Za túto dobu získala množstvo skúsenosti vybudovala si stabilnú sieť odberateľov a upevnila miesto na trhu nielen vo svojom regióne, ale aj v zahraničí.Zavedením systému riadenia kvality ISO 9001 sa zlepšil imidž firmy a samozrejme aj kvalita ponúkaných služieb.
EXIsport s.r.o. je známa sieť predajní so športovým oblečením, outdoorovým vybavením a prístrojmi. Ponúka sortiment vlastných značiek (EXIray, EXItrek, atď.), ako aj svetových (Adidas, Fila, Puma a mnoho iných). Momentálne má na slovenskom trhu 30 maloobchodných predajní a neustále rozširuje svoju sieť.

INFORMÁCIE A NOVINKY O CESTOVANÍ

Objavte s nami Istanbul
Istanbul, alebo kedysi aj Konštantínopol, Carihrad, či Byzantion. Prekrásne miesto, kedysi hlavné mesto Osmanskej ríše, má oproti ostatným mestám na svete jednu príznačnú výhodu. Možno ho totiž pasovať za jediné mesto ležiace na dvoch kontinentoch. Istanbul je rozdelený medzi Európu a Áziu úzkym Bosporským prieplavom a obe časti mesta sú spojené mostom. Väčšina pamiatok, zvlášť tých najstarších sa však nachádza na jeho európskej časti.
Wi-Fi na palube Austrian Airlines
Cestujúci s Austrian Airlines môžu od tohto roku využívať internet počas letov. Posielanie pošty, chatovanie, odpovedanie na e-maily, posielanie dokumentov a pod. nad oblakmi, posúva Austrian na úplne novú úroveň – s myAustrian Flynet. Pasažieri môžu prejsť do režimu online pomocou svojich mobilných zariadení, keďže Wi-Fi je uvedené na celej flotile Austrian Airbus-ov.
Viac letov LOT-u do Košíc
LOT bude lietať medzi Košicami a Varšavou až 9x týždenne. Nové lety výrazne znížia dĺžku čakania vo Varšave na prípoje a to hlavne na diaľkové destinácie do USA a Kanady, ako aj na prípoje z mnohých destinácií v Európe. Od 5. júna 2017 medzi Košicami a Varšavou LOT k letom na noc pridáva ešte lety v rámci dňa, a to v pondelok od 5. júna, vo štvrtok od 13. júla a v sobotu od 22. júla. Lety budú prevádzkované prúdovými lietadlami Embraer E-170 a E-175.
Turkish airlines z Košíc v nových časoch
Turkish Airlines, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Európe (podľa prieskumu Skytrax 2016), lietajúca do väčšieho počtu krajín ako ktorýkoľvek iný dopravca na svete, prináša od 16.01.2017 zmenu v svojom letovom poriadku na linke Košice – Istanbul a späť.